Pataugas Buty i Sneakers w najlepszej cenie

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący

Pataugas70 lat know-how stworzonego w Europie

Kolekcja wiosna-lato 2021 jest przerywana serią modeli inspirowanych autentycznością i naturą. W tej kolekcji nasz kultowy model Authentique ponownie otwiera drzwi do miejskiej eksploracji outdoor z modelem BAHIA dla niej i ISIDO dla niego.

Szeroka gama kolorów JESTER, od najjaśniejszych tonów po najcieplejsze odcienie, przypomina naturalne odcienie ziemi i ochry. Dzięki modelom JESTER dla niej i JAY dla niego sportowy szyk nabiera pełnego znaczenia. Dzięki elastycznym podeszwom i skórom te dwa modele są wygodnym sprzymierzeńcem podczas miejskich spacerów.

Zastosowane naturalne materiały, takie jak rafia w modelach LUCIA i JOHANA dla niej oraz LEON dla niego, wnoszą powiew świeżości do letnich miesięcy.

Oprócz rafii, kolekcja obejmuje również modele z garbowaniem roślinnym, tkane z bawełny organicznej lub w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu.
Kolekcja wiosna-lato 2021 jest zatem dla nas okazją do przywrócenia wartości, które nas napędzają: eko-odpowiedzialności, autentyczności, jakości, komfortu i dziedzictwa.

Witamy w świecie Pataugas!