Nowe kolekcje modnych czapek, bobów i kapeluszy

Aby uzupełnić swój strój, zaopatrz się w czapkę dostosowaną do Twoich potrzeb. Oferujemy szeroki wybór czapek New Era, Mitchell & Ness i wieluautres modnych marek. Odkryj najnowsze kolekcje.

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Na look każdy znajdzie coś dla siebie!

Jesteś w nastroju na glamour? Miejski? Sportowy? Zrelaksowany? Niezależnie od tego, jaki jest Twój styl na dany dzień, noś go od stóp do głów, zakładając odpowiednią czapkę! Oprócz uzupełnienia stroju, czapka zapewni skuteczną ochronę przed słońcem. Szczególną cechą czapki jest zakładka chroniąca oczy. Jest idealna dla wszystkich grup wiekowychges, wszystkich aktywności i wszystkich stylów. Dla sportowców klasyczna czapka jest dostępna w szerokiej gamie modeli. Na przykład czapki New Era są dostępne w różnych kształtach i kolorach i są regulowane z tyłu, aby pasowały do wszystkich głów. Czapki D'autres będą odpowiednie na wszystkie wyjścia do miasta.

Z czapkami i akcesoriami

Zalecamy dopasowanie ich do koszuli lub niedopasowanej kamizelki. W przypadku czapek marynarskich o ustrukturyzowanych kształtach, wybierz cętkowane lub znoszone bluzy i monochromatyczne koszule. Kolejny must-have: czapka! Raczej swobodne, nosimy je z koszulkami z logo i klasycznymi dżinsami. Szczególnie lubimy czarne nakrycia głowy ze względu na ich wszechstronność. Latem lub zimą nosimy je z koszulką polo z nadrukiem lub swetrem z wysokim kołnierzem. Aby uzyskać prawdziwie miejski wygląd, rezerwujemy kapelusze, które opadają z tyłu głowy, do łączenia z T-shirtem z nadrukiem graficznym. Noszenie kapelusza! W kolekcjach kapeluszy tak naprawdę nie ma kroju. Chodzi o sztukę ich łączenia. Maska może dodać klasy długim lub krótkim włosom, jeśli pozwoli kilku pasmom wypłynąć do przodu. Kolorowa maska podkreśli nijaki, ciemny strój. Upewnij się, że pasują do siebie kolory czapki, szalika i płaszcza. W przypadku aktywności na świeżym powietrzu lub zimowych spacerów rozsądniej jest wybrać wełnianą czapkę. Jest to ponadczasowy dodatek, idealny do podarowania ukochanej osobie na Boże Narodzenie lub inną okazję.