Hummel - Kolekcja odzieży męskiej

Odkryj kolekcję odzieży męskiej Hummel. Topy i koszule treningowe, t-shirty i bluzy, nie zapominając o elementach lifestyle inspirowanych najnowszymi trendami. Marka hummel powraca z hukiem, szczególnie z nową kolekcją Hummel "Mister V".
+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Duńska marka Sport & Lifestyle Hummel

Założona w 1923 roku duńska marka hummel, stworzona przez Alberta Ludwiga Messmera, ma długą historię tworzenia odzieży sportowej, know-how, które z łatwością znajduje odzwierciedlenie w dzisiejszych kolekcjach mody. Z biegiem lat marka z szewronami stała się renomowanym producentem sprzętu sportowego, bardzo cenionym przez sportowców i kobiety. Hummel jest znany jako specjalista od butów do piłki ręcznej i nożnej.

Dziś marka Hummel oferuje sportowe sylwetki i look, które są zawsze bardzo modne. Marka charakteryzuje sięrise czystymi liniami i zamiłowaniem do modnego look. Czy wiesz, że raper i artysta Mister V został ambasadorem premier dla marki Hummel.?

Marka Hummel cieszy się prawdziwym sukcesem dzięki retro i współczesnym trendom, które nadają jej fajny miejski styl ze sportowym akcentem.

Hummel odzież sportowa dla mężczyzn

Znajdź najnowsze kolekcje odzieży sportowej dla mężczyzn na Sneakin.co.uk. Co sezon duńska marka Hummel prezentuje nowe modele t-shirtów, bluz, dresów i szeroki wybór Sneakers.

Dzięki designowi odzieży hummel można ją łatwo łączyć i dopasowywać do wszystkich stylów... każdy znajdzie coś dla siebie! Znajdź odzież sportową odpowiednią dla siebie: lifestyle odzież sportowa, moda i obuwie. Wszystkie najnowsze produkty Hummel dla mężczyzn są dostępne online. Szeroki wybór modeli i rozmiarów w najlepszych cenach!