Odzież sportowa Sergio Tacchini dla mężczyzn i kobiet

Włoska marka Sergio Tacchini pojawiła się w Sneakin. Dzięki kolekcji ubrań i dresów sportswear, Sergio Tacchini z pewnością zachwyci miłośników sportswear i trendu lat 90-tych. Włoska moda sportswear w najlepszym wydaniu.

Odkryj szeroką kolekcję odzieży Sergio Tacchini : koszulki, bluzy, kurtki i spodnie Jogging, dla mężczyzn i kobiet dostępne w różnych rozmiarach i najlepszych cenach!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Sergio Tacchini marka łącząca sportswear i włoską klasę

Sergio Tacchini to włoski były zawodowy tenisista, który został projektantem odzieży sportowej. Jego marka była wcześniej znana jako nom Sandys S.p.A., która wkrótce została zastąpiona przez jego własną nom.

Marka oferuje casuali wygodną odzież sportową, która ma również odrobinę klasy. Sergio Tacchini był w stanie wykorzystać swoje osobiste doświadczenie jako tenisista, aby stworzyć odzież dostosowaną do sportu. Jego marka stała się znana na całym świecie dzięki wsparciu różnych tenisistów, którzy zgodzili się być sponsorowani przez Sergio Tacchini . Od tego czasu marka zdywersyfikowała swoją działalność, obejmując odzież rekreacyjną, taką jak polos > i shorts odpowiednią do gry w golfa, żeglarstwa i fitness w asortymencie sergio tacchini.

Kup Survetement homme Sergio Tacchini w niskiej cenie

Od kilku sezonów marka Sergio Tacchini powraca do życia na świecie streetwear. I oczywiście to właśnie dzięki męskim dresom marka sportswear ożywia swój wizerunek. Męskie dresy są bardzo popularne zarówno wśród młodych, jak i starszych. Nie czekaj więc dłużej i zafundujsobie wybór tanich dresów Sergio tacchini!

Swobodny strój tenisowy z nutką elegancji

Niezależnie od tego, czy szukasz wygodnej odzieży do relaksu w domu, czy odzieży sportowej najlepszych marek do noszenia na kortach tenisowych, koniecznie sprawdź szeroką gamę odzieży sportswear z Sergio Tacchini. Odzież tenisowa i wypoczynkowa Sergio Tacchini jest teraz sprzedawana online w Sneakin, gdzie można przeglądać szeroką gamę odzieży i szybko otrzymać zamówienie!

Nie przegap tej wspaniałej włoskiej marki sportowej! Odkryj naszą kolekcję odzieży Sergio Tacchini teraz na sneakin.co.uk. Sergio tacchini - dla stylu casual z odrobiną klasy!