Jeans EDWIN dla mężczyzn

EDWINto japońska marka odzieżowa założona w 1947 roku pod nazwą nom Tsunemi Yonehachi shop. Edwin Co. Ltd. Marka koncentruje się głównie na produkcji jeans (denim). Odkryj bez dalszej zwłoki najnowszą kolekcję jeans, oraz odzież uliczną i codzienną od marki EDWIN .

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący

EDWIN to progresywna marka dżinsowa, która łączy pochodzenie, savoir-faire i doświadczenie Japończyków ze współczesną europejską vision i postawą.

Marka EDWIN czerpie inspirację z międzynarodowej muzyki, sztuki i stylu życia, tworząc kolekcję odzieży dżinsowej i codziennej. Dla Twojej informacji, Edwin był pierwszym producentem na Japon, który zastosował technikę prania w kamieniu.

EDWIN japońska marka dżinsów premium

Japońska marka EDWIN inspiruje się wszystkim, co denimowe i niedenimowe, czerpiąc inspirację z codziennego życia, miejskiej kultury ulicznej, surfingu i skateboardingu, a także tradycyjnego i współczesnego denimu. Gościnni artyści, DJ-e i kolaboracje, które obracają się wokół marki EDWIN, są głębokie i zróżnicowane; niezależnie od tego, czy celebrują miejską kulturę motocyklową, sztukę tatuażu, grafikę DIY-punk czy muzykę elektroniczną i sceny rave w Londynie, Antwerpii, Paryżu i Berlinie. Melange jest nowoczesna, eklektyczna i interesująca; bez wysiłku melange z ich bogatej przeszłości, w połączeniu z awangardowym podejściem do tego, co robią.

EDWIN Europa: inspirowane ulicą kolekcje jeans i odzież codzienna

Edwin Europe stworzyła garderobę silnie inspirowanąessence sezonowością, w której letnie kolory i mocne nadruki podkreślają powrót do poprzednich sezonów.

Oprócz najbardziej progresywnych elementów sezonowego stylu, najlepiej sprzedające się klasyki zostały odświeżone, aby zapewnić solidną bazę handlową kolekcji. Towarzyszył im również silny wybór wszechobecnych iteracji marki oraz graficznych t-shirtów i bluz. Wreszcie, EDWIN Europe jak zwykle współpracowała z różnymi artystami przy opracowywaniu i projektowaniu tej kolekcji

Dziś marka EDWIN tworzy swoją jeans z domowymi gwiazdami selvedge i oferuje unikalną kreatywność vision.

Jest to marka jeans rozpoznawalna na całym świecie ze względu na swoje wartości jakościowe, unikalne know-how realizowane przez entuzjastów, a wszystko to w przedziale cenowym dostępnym dla jak największej liczby osób. Marka EDWIN pozostaje pozycjonowana jako dżinsowa marka premium z kilkoma bardzo dobrymi ubraniami gotowymi do noszenia!

Znajdź markę EDWIN na Sneakin i w naszym butiku w Paryżu.