Trenerzy Bensimon dla mężczyzn i kobiet w najlepszej cenie

Marka butów płóciennych Bensimon jest dostępna na Sneakin. Znajdź wszystkie najnowsze modele sneakers Bensimon w naszym sklepie internetowym.

Wszystkie buty Bensimon , dla mężczyzn, kobiet i dzieci są dostępne w różnych rozmiarach, wielu kolorach i zawsze w najlepszej cenie!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący

Płócienne buty sportowe Bensimon, francuskie sneakers, modne w Paryżu

Zostały stworzone przez Serge'a Bensimon w 1980 roku i od tego czasu stały się podstawowymi butami w szafie każdego Francuza. Wygodne, wytrzymałe, dobrze wyglądające i niedrogie, są obowiązkowym elementem każdego sezonu.

Historia marki Bensimon sięga końca II wojny światowej, kiedy to Charles Bensimon sprawił, że odzież wojskowa importowana ze Stanów Zjednoczonych stała się trendem i oznaką nowoczesności na France. W latach 70. odzież Bensimon stała się bardziej osobista dzięki zmianom wprowadzonym przez Serge'a, jednego z wnuków założyciela marki. To właśnie w tych latach narodziły się znane obecnie na całym świecie płócienne buty sportowe Bensimon, dzięki prostemu pomysłowi: farbowaniu oryginalnych butów, które przybyły ze Stanów Zjednoczonych na różne kolory. Rezultatem były legendarne już buty sportowe Bensimon, wykonane z płótna z białym gumowym noskiem, które stopniowo stały się podstawowym obuwiem Francuzów.

Z biegiem lat marka rozrosła się i, oprócz butów sportowych, rozszerzyła swoją działalność na sprzedaż odzieży lifestyle, zawsze ze specjalnym akcentem Bensimon inspirowanym amerykańskimi trendami.lange Sukces i oryginalność marki Bensimon tkwi w równowadze amerykańskich trendów i 100% paryskiego smaku.

Ponadczasowe płócienne buty, punkt odniesienia dla świata obuwia. Bensimon

Są wygodne, wytrzymałe, niedrogie, można je prać w pralce i są ponadczasowe. Są jak amerykańskie Converse lub hiszpańskie Victorias - wszyscy mamy je w swojej szafie. Bensimon to codzienne buty sportowe, które pasują do wszystkiego i stały się obowiązkowym elementem każdego sezonu na France dzięki selektywnej sieci dystrybucji i sprytnemu marketingowi.

sneakers Bensimon urozmaica się, aby zapewnić bardziej nowoczesny wygląd

Chociaż klasycznym butem jest płócienny sznurowany model, z biegiem lat pojawiły się nowe modele: w stylu baleriny, w stylu buta, z kokardą, gumką, guzikiem.. subtelne małe detale, które poszerzają katalog Bensimon, pozostając wiernymi prostemu, podstawowemuesprit, z którym ten but został stworzony. Każdego roku francuska marka tworzy również limitowane edycje, które są sprzedawane przez jeden lub dwa sezony. Na przykład w 2010 roku zaprojektowano model Liberty z małymi niebieskimi, brązowymi lub czerwonymi kwiatami nadrukowanymi na płótnie.

Młodzi chłopcy, mężczyźni, kobiety, dzieci, nastolatki... wszyscy noszą buty Bensimon w Paryżu. Wystarczy spojrzeć na stopy paryżan idących ulicą. W sklepie internetowym Sneakin znajdziesz wszystkie modele i kolory, które są obecnie w sprzedaży.