Odzież Nudie Jeans dla mężczyzn i kobiet w najlepszej cenie

Odkryj nową kolekcję t-shirtów, bluz i dżinsów : jeans shorts oraz kurtki w jeans od Pepe Jeans. Miejska marka dżinsowa lifestyle jest obowiązkowa od wielu lat.

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Nudie Jeans Odpowiedzialna ekologicznie, posiadająca certyfikat GOTS marka Jeans

Nudie Jeans została założona w szwedzkim Göteborgu w 2001 roku przez Marię Erix i Joakima Levina.

Idea stojąca za Nudie Jeans była jasna od samego początku: para chciała stworzyć markę jeans wykonaną w 100% z bawełny organicznej. Dziś jednak praca firmy wykracza daleko poza produkcję odzieży.

Od samego początku istnienia premier, głównym czynnikiem wyróżniającym firmę były jej wartości. Podstawowymi wartościami marki są świadomość ekologiczna i prawa człowieka. Firma rozwinęła się z małej fabryki produkującej jeans przy użyciu ekologicznych materiałów do jednego z pionierów zrównoważonej mody na mondial.

Zaangażowanie w ochronę środowiska jest coraz bardziej obecne w świecie mody, a Nudie Jeans stała się przedstawicielem zrównoważonej odzieży.

Sektor mody jest jednym z najbardziej świadomych potrzeby zrównoważonego rozwoju. W rzeczywistości istnieje wiele marek, które dążą do pozostawienia minimalnego wpływu na środowisko empreinte. Jedną z marek najbardziej zaangażowanych w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska jest szwedzka marka Nudie Jeans.

Nowy dżins vision z Jeans Nudie Jeans

Nudie Jeans to marka specjalizująca się w produkcji denimu, zrównoważonej tkaniny bawełnianej. Tkanina ta stała się wzorcem branżowym w produkcji jeans na całym świecie. Rezultatem są spodnie jeans w różnych odcieniach niebieskiego, podczas gdy wnętrze spodni pozostaje białe.

Jedną z podstawowych cech jeans od Nudie Jeans jest to, że dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów, takich jak denim, jest trwały i wytrzymały, a także jest tkaniną zdolną do dostosowania się do różnych zmian. jeans to również odzież o bardzo szerokim zakresie zastosowań, ponieważ może obejmować szerszy przedział wiekowy, od dzieci lub młodych konsumentów po osoby starsze. jeans NUDIE JEANS są zaprojektowane tak, aby mogły być port używane przez długi czas. Dzięki swojej konstrukcji i komponentom ich ubrania stają się drugą skórą. Wykonane w 100% z bawełny organicznej, jeans Nudie Jeans są teraz częścią "zielonego" trendu w modzie.

Sneakin oferuje różne odcienie spodni NUDIE JEANS Lean Dean z elastycznego denimu dla większego komfortu. Dołączone naszywki uzupełniają spodnie, nadając im dodatkową wartość. Spodnie jeans Rumbling Blues również się wyróżniają, poddane obróbce technologią ścierania w celu odsłonięcia białych szwów, które w połączeniu z przebłyskami niebieskiego w ciemnych i jasnych odcieniach tworzą bardzo modny zestaw. Seria Thin Finn obejmuje wąskie spodnie z bawełny i poliestru z lekko zwężanymi nogawkami. NUDIE JEANS od dawna koncentruje swoją produkcję na jeans denim, ale rozszerzyła swoją ofertę oautres rodzaje akcesoriów i lifestyle odzież dla kobiet i mężczyzn.

Cała produkcja jeans z organicznego denimu odbywa się w Italie. Ta szwedzka marka narodziła się z potrzeby stworzenia innego rodzaju odzieży na rynku denimu. Marka chce, aby jej produkty przyczyniały się do poszanowania środowiska i miały na nie minimalny wpływ. Jest to marka rewolucyjna, ponieważ posiada przestrzeń do naprawy swoich uszkodzonych produktów.

Nudie Jeans - Nowoczesna firma świadoma kwestii środowiskowych

Obecnie Nudie Jeans jest jedną z wiodących na świecie ekologicznych marek odzieży casualowej. Choć początkowym projektem założycieli było skupienie się na jeans, obecnie oferują oni wszystkie rodzaje odzieży. Koszule, płaszcze, shorts, t-shirty... wszystkie wykonane z tych samych organicznych materiałów.

Oprócz własnych warsztatów naprawczych, skandynawska marka nawiązała współpracę z firmamiautres w celu świadczenia podobnych usług. Dzięki tym markom partnerskim, jej port ee rozciąga się na Danemark i France, a także na różne miasta w krajach, które widzieliśmy.

Wychodząc poza arenę komercyjną, Nudie Jeans rozszerzył również swoją ofertę port ee na sektor ochrony środowiska. W grudniu 2020 r. marka nawiązała współpracę z Organizacją Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju Przemysłowego (UNIDO) w ramach zakrojonego na szeroką skalę projektu recyklingu.

Jest to projekt dwufazowy. Pierwszy polega na połączeniu par używanych jeans z pierwotnym denimem w celu wytworzenia nowej tkaniny. Druga faza obejmuje opracowanie programu recyklingu denimu poprzemysłowego.

Marki takie jak Nudie Jeans są dobrym przykładem połączenia mody i sukcesu ze świadomością ekologiczną.