Odzież streetwear Project X Paris w najlepszej cenie

Odkryj nową kolekcję t-shirtów, bluz, strojów i spodni jeans od Project X Paris. Marka odzieżowa streetwear to must-have od wielu lat!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Project X Parisod 2015 do dziś.

Project X Paris to marka odzieżowa streetwear Made In France stworzona przez dwóch młodych francuskich projektantów w 2015 roku. Wszechświat marki to port e na lifestyle, a także streetwear inspirowane aktualnymi trendami miejskimi. Projet X Paris to młoda marka, która najpierw udowodniła swoją wartość na arenie międzynarodowej, zdobywając największe miasta mody na globe, takie jak Londyn, Berlin, Dubaj i Los Angeles, zanim ugruntowała swoją pozycję w stolicy Francji.

Wzorcowa marka odzieży miejskiej streetwear.

Project X Paris jest obecnie jedną z wiodących francuskich marek streetwear i nie bez powodu. Odważna, innowacyjna i nowoczesna, francuska marka nie ukrywa swoich bogatych wpływów z kultury miejskiej. Kierunek artystyczny i design kolekcji PXP są inspirowane kulturą muzyczną i sportami miejskimi, które są obecnie rozpoznawane i wykorzystywane bez tabu w międzynarodowym świecie mody. Duża część społeczności PXP identyfikuje się z kulturą hip-hopową i autentycznością reprezentowaną przez markę. Rzeczywiście, marka met promuje "miejski szyk" poprzez kolekcje i współpracę z kolorowymi, fluorescencyjnymi, a nawet barokowymi elementami. Marka jest pozycjonowana na streetwear, ale dzięki temu, że sportswear jest teraz częścią codziennej mody, można również znaleźć sportowy akcent w niektórych zestawach lub koszulkach.

Wpływ Project X Paris na modę i na arenie międzynarodowej

W 2020 roku marka Project X Paris ma silny wpływ na France i na całym świecie, będąc obecną na niektórych z największych pokazów mody, a także współpracując z niektórymi z najpopularniejszych artystów na francuskiej i amerykańskiej scenie hip-hopowej. Należą do nich francuscy artyści, tacy jak Gradur, SCH, Ninho i Koba lad, a także międzynarodowi artyści, tacy jak Chris Brown, 6ix9ine i Gunna. W przypadku każdego z wydarzeń Project X Paris nie mówi o kolekcjach, a jedynie o współpracy, ponieważ marka przekazuje tożsamość artysty, z którym współpracuje. Zainspirowana kulturą miejską i dzięki swojej otwartościesprit, marka jest w stanie zaoferować podstawowe i skuteczne ubrania, ale także unikalne ubrania, co jest jedną z jej największych zalet.

Wiedząc dokładnie, jak stać się znanym i docenianym przez publiczność, PXP obserwuje stały wzrost popularności od 2017 roku. Pozwoliło jej to osiągnąć poziom 300 000 obserwujących w sieci, a także być obecną w czterech zakątkach świata dzięki 24 sklepom stacjonarnym, 6 franczyzom i licznym sprzedawcom. Co więcej, jest to jedyna francuska marka w asortymencie streetwear zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej.

Francuska marka o silnej tożsamości

Pomimo internacjonalizacji marki, która jest jednym z powodów jej sukcesu, ważne jest, aby Project X Paris przekazywała francuskie know-how i tożsamość poprzez swoją odzież streetwear. W rzeczywistości wszystkie kreacje są przemyślane, wymyślone i zaprojektowane na stronie France przez stylistów, grafików i oczywiście dyrektora artystycznego. Co więcej, większość sesji zdjęciowych francuskiej marki jest realizowana przez wykwalifikowane zespoły PXP, dzięki czemu wartości i tożsamość marki mogą być przekazywane jej społeczności.

Szeroka gama modnej odzieży i akcesoriów streetwear

Odkryj kolekcje modnej odzieży PXP dla kobiet i mężczyzn. Znajdziesz tu szeroką gamę ubrań, od streetwear chic po modne style cusual i sportswear. PXP to kreatywna marka szybkiej mody, która co miesiąc oferuje swojej społeczności nowe elementy i nowe treści. Zarówno w sklepie, na stronie internetowej PXP, jak i na stronach odsprzedawców marki, znajdziesz niezbędne stroje uliczne, które sprawią, że Twój własny look będzie miejski. Sprawdź gamę t-shirtów, bluz i bluz z kapturem, jeans, dresów do biegania, kurtek i płaszczy z różnych kolekcji i kolaboracji marki.