Trendy odzieżowe Le Coq Sportif dla kobiet i mężczyzn

Odkryj gamę odzieży Le Coq Sportif? Le Coq Made in France jest na Sneakin. Oferujemy najnowszą odzież sportową i lifestyle dla wszystkich miłośników francuskiego stylu.

Odkryj szeroki wybór odzieży Le Coq Sportif : koszulki, bluzy, kurtki i spodnie Jogging, dla mężczyzn, kobiet i dzieci dostępne w różnych rozmiarach i w najlepszych cenach!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Le Coq Sportif Francuska marka sportswear od 140 lat

W swoim warsztacie tekstylnym Émile Camuset, entuzjasta sportu, postanowił wyprodukować koszulki dla swoich przyjaciół z kolarstwa, piłki nożnej i rugby. Nie zdając sobie z tego sprawy, położył podwaliny pod markę, która stała się legendarna wraz z rozwojem sportowych epopei, którym towarzyszyła.

140 lat później marka le coq sportif jest znana ze swojej specjalistycznej wiedzy w zakresie odzieży sportowej, obuwia i akcesoriów. Ich 140-letnie doświadczenie w świecie sportu dało im niepowtarzalną wiedzę i prawdziwą legitymację.

Świat sportu zawsze był inspiracją do tworzenia ich produktów. Tworzenie produktów dla sportowców na najwyższym poziomie zawsze było challenge.

Odzież sportowa i lifestyle Le Coq Sportif

Nawet dziś to właśnie esprit leży u podstaw filozofii ich produktów. Ich produkty są jak ich marka, proste i ponadczasowe, i stały się symbolem dziedzictwa LCS (Le Coq Sportif).

Kolekcje mody Le Coq oferują zdecydowanie sportowylook , ale zawsze wyważony i eleganckigant, z dość klasycznymi, ale subtelnymi kolorami.Motywy znajdują się gdzieś pomiędzy nowoczesnym minimalizmem a prostotą retro, nadając pożądany akcent vintage każdemu strojowi.

Ten pośredni styl, całkowicie zgodny z duchem czasu, pozwala na prawdziwą swobodę w ubiorze. Ubrania Coq Sportif, od t-shirtów po bluzy zippé, często charakteryzują się drobiazgową dbałością o szczegóły i fakturę: filcowy karczek, skórzane logo, trójkolorowe szwy itp.