Faguo Odzież z recyklingu dla kobiet i mężczyzn - nowa kolekcja

FAGUO to francuska marka etycznej odzieży i obuwia. Ubrania FAGUO są wykonane z połączenia ekologicznych i zrównoważonych materiałów. FAGUO 1 wyprodukowane ubranie, 1 zasadzone drzewo. 100% zrównoważonej emisji CO2!
+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Faguo francuska marka zaangażowana w walkę ze zmianami klimatycznymi

Będąc pionierem od samego początku, FAGUO mierzy swoją emisję CO2 za pomocą śladu węglowego, redukuje ją poprzez wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu i kompensuje pozostałą emisję poprzez sadzenie drzewa za każdą wyprodukowaną odzież.

Przejrzysta we wszystkich swoich działaniach, FAGUO wspiera swoje pokolenie w kierunku zdrowszej odzieży, zachęcając na przykład do odzieży używanej i napraw.

Przejrzysta, odpowiedzialna produkcja w Wietnamie, Chine i Stanach Zjednoczonych Portugal

Stworzona i zaprojektowana w France, z priorytetem wyboru materiałów pochodzących z recyklingu.

Kierunek artystyczny inspirowany ciągłym poszukiwaniem naszej prawdziwej natury: zdecydowanie miejski i nieustannie poszukujący znaczenia poza miastem: w lesie, w górach, na wybrzeżu... w samym sercu tego, co planeta ma do zaoferowania.

Ten związekunion między miastem a naturą znajduje odzwierciedlenie w naszych wyborach estetycznych, nie tylko w materiałach, ale także w krojach i kolorach.

Buty sportowe i Sneakers Faguo

Od zwykłych butów do sneakers z szeroką gamą inspiracji sportowych i retro, w tym dedykowaną gamą dla kobiet. Modele Hazel, Willow, Ceiba i Cypress są produkowane w przejrzysty i certyfikowany przez BSCI sposób w Wietnamie. Materiał:

 • Poliester z recyklingu (Global Recyled Standard)
 • Poliester
 • Bawełna z recyklingu (Global Recyled Standard)
 • Bawełna
 • Skóra (z garbarni z certyfikatem Gold Leather Working Group)
 • Skóra z recyklingu
 • Kauczuk naturalny
 • Kauczuk naturalny z recyklingu

Buty miejskie Faguo

Współczesna stylistyka uzupełniająca miejską sylwetkę. Przejrzysta produkcja na stronie Portugal. Użyte skóry pochodzą z garbarni posiadających złoty certyfikat Leather Working Group. Użyte materiały: skóra, skóra z recyklingu, kauczuk naturalny, kauczuk naturalny z recyklingu.

Tekstylia

Kompletna męska garderoba, której emisje są zredukowane i w pełni skompensowane.

Przejrzysta produkcja z certyfikatem BSCI na stronie Chine.

75% odzieży FAGUO jest wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

Ich materiały :

 • Bawełna z recyklingu (certyfikat Global Recyled Standard)
 • Bawełna organiczna (certyfikat GOTS)
 • Bawełna
 • Poliester z recyklingu (certyfikat Global Recyled Standard)
 • Poliester
 • Len
 • Wełna

Faguo szeroki wybór bagażu i akcesoriów

Kilka rodzajów bagażu do poruszania się po mieście i na łonie natury. 100% bagażu FAGUO jest wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

Faguo 5 zobowiązań wobec planety

Marka Faguo słynie z sadzenia drzewa za każdy wyprodukowany produkt. Prawie 2 miliony drzew w 300 lasach FAGUO pl France przez Naudet PÉPINIÈRES. Dzięki Faguo dokonujesz wyboru zdrowszej odzieży. Oto ich zobowiązania:

 1. Pomiar naszych emisji CO2.
 2. Redukcja naszych emisji CO2
 3. Rekompensata naszych emisji CO2
 4. Wspieranie naszego pokolenia w kierunku zdrowszych sposobów ubierania się
 5. Bądź transparent na życie produktów

Faguo w trybie "Upcyklingu" dla przejrzystego podejścia etycznego

600 000 ton odzieży i 300 000 par butów jest jet produkowanych każdego roku na France. Wytwarzanie nowego materiału za każdym razem, gdy tworzymy nowe elementy, nie jest zatem opłacalnym modelem.

Marka Faguoengage zobowiązała się do wytwarzania 80% swoich produktów z materiałów pochodzących z recyklingu. Korzystanie z materiałów pochodzących z recyklingu emituje od 40% do 99% mniej CO2 niż tradycyjne materiały.met

Jako pionier w redukcji emisji CO2 w całym cyklu życia swoich części, FAGUO wspiera wszystkich swoich klientów w ich wysiłkach na rzecz bardziej efektywnego wykorzystania materiałów pochodzących z recyklingu.

Czy wiesz, że? Aby zarządzać wycofywaniem części z eksploatacji, terminal recyklingu FAGUO jest dostępny we wszystkich sklepach. Jest to podejście, które szczególnie podoba nam się w Sneakin.

Jako pionierska marka, FAGUO jest o 60% bardziej pozytywna dla ludzi i planety niż przeciętna marka w swoim sektorze.