Buty FAGUO dla mężczyzn i kobiet

FAGUO to francuska marka etycznych butów i sneakers. Baskets FAGUO są wykonane z połączenia ekologicznych i zrównoważonych materiałów. FAGUO 1 wyprodukowana sztuka, 1 zasadzone drzewo. 100% zrównoważonej emisji CO2!
+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

FAGUO to francuska carbon positivemarka oferująca męską odzież i obuwie o miejskiej tożsamości outdoor.

Świadoma zagrożenia klimatycznego, FAGUO jest firmą mission, która łączy modę i odpowiedzialność. Od momentu powstania, FAGUO mierzy emisję CO2 za pomocą śladu węglowego i redukuje ją poprzez stosowanie materiałów pochodzących z recyklingu i podejmowanie konkretnych działań.

Wreszcie, FAGUO kompensuje swoje emisje, sadząc drzewo za każde wyprodukowane ubranie. Kolekcje FAGUO Wymyślone i zaprojektowane w France. Priorytetem są materiały pochodzące z recyklingu. Zdecydowanie miejska tożsamość outdoor.

Przejrzysta i odpowiedzialna produkcja w Wietnamie, Chine i Portugal.

Sneakersy FAGUO Od zwykłych tenisówek po sneakers z różnorodnymi sportowymi i retro inspiracjami, w tym gamą dedykowaną kobietom.

W tym sezonie marka FAGUO wprowadza nowy model, HAZEL HI, nowy dodatek do garderoby FAGUO!

Inspirowany latami 80-tymi - kultowy model HAZEL jest teraz HIGH, oferując miłośnikom trenerów alternatywę vintage.

Materiały z recyklingu - Podobnie jak szafa FAGUO, której 70% jest wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, HAZEL został zaprojektowany z myślą o materiałach pochodzących z recyklingu.Model HAZEL HI jest wykonany z naturalnej i pochodzącej z recyklingu gumy oraz poliestru z recyklingu.Skóra pochodzi z garbarni z certyfikatem Gold wydanym przez Leather Working Group.

Buty FAGUO Współczesna linia stylistyczna uzupełniająca miejską sylwetkę.

Ready-to-wear FAGUO Kompletna męska garderoba w stylu carbon positive!

Bagaż FAGUO Kilka serii bagażu do poruszania się po mieście i na łonie natury.

FAGUO Obejmuje ona również kilka kolaboracji z wpływowymi markami, takimi jak Castelbajac, Habitat, Saint-James i Monoprix.

FAGUO s'engage!

Jedno zasadzone drzewo za każdą wyprodukowaną sztukę. 100% emisji CO2, której nie byliśmy w stanie wyeliminować, jest kompensowane. Jeden produkt FAGUO émet 6 kg ekwiwalentu CO2, jedno drzewo kompensuje 1000 kg ekwiwalentu CO2 w ciągu całego swojego życia. Prawie 2 miliony drzew zostało posadzonych w 300 lasach FAGUO en France przez Naudet PÉPINIÈRES.