Odzież męska Karl Kani: koszulki, bluzy, bluzy z kapturem

Odkryj kolekcję odzieży streetwear i hip-hop Karl Kani. Amerykańska marka miejska noszona przez legendę amerykańskiego rapu Tupaca. Szeroki wybór rozmiarów i stylów ✓ Dostawa rapide i najlepsza cena gwarantowane!
+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Karl Kani marka streetwear i hip-hop powraca z zemstą

Karl Kani jest kultową marką w Stanach Zjednoczonych, szczególnie w latach 90. wraz z pojawieniem się luźnej odzieży port w świecie amerykańskiego hip-hopu, a także NBA. Marka Karl Kani jest również silnie obecna w kulturze streetwear. Jedna z pionierskich marek produkujących jeans jeans i luźne hyper bluzy. Trend, który szybko rozprzestrzenił się w świecie mody. W rozwoju marki Karl Kani na scenie streetwear pomogli również amerykańscy raperzy Dr. Dre i Snoop Dog, a także gwiazdy hip-hopu, takie jak 2Pac i Notorious B.I.G., którzy nosili tę markę w swoich teledyskach.

Dziś marka powraca na czoło sceny streewear z niepowtarzalnym stylem. Charakterystyczne elementy Kar Kani to gruby sztruksowy dres i męska koszulka w paski"Tall-tee " Karl Kani. Ten kultowy basic ma okrągły dekolt z elastycznym prążkowanym wykończeniem. Logo Karl Kani jest wyraźnie widoczne na klatce piersiowej, z zakrzywionym szwem logo z przodu. Ogólnie rzecz biorąc, gruba bawełna jest lekko luźna, co zapewnia wygodne, luźne dopasowanie, a każdy element wibruje pasją hip-hopu i miejskiego świata.

Czy wiesz, że?Aby walczyć z imitacjami, Karl postanowił dołączyć do odzieży metalową i skórzaną tabliczkę z napisem: "Zainspirowany witalnością ulic Brooklynu, New York, Karl Kani, młody afroamerykański projektant Karl Kani Jeans , zachęca do podążania za marzeniami i osiągania celów. Noś ubrania, które reprezentują wiedzę o kreatywności i determinacji Afroamerykanów. Rozpoznaj podpis, który symbolizuje afroamerykańską dumę i jedność. Karl Kani. "Dzisiejsze gwiazdy rapu, takie jak LL Cool J i Jay Z, nadal wspierają markę Karl Kani i nadal no szą ubrania streetwear tej w 100% amerykańskiej marki hip-hopowej.

Po raz kolejny w tym sezonie trend charakteryzuje się powrotem do kodów z lat 90-tych. Workowate kroje i kolorowe T-shirty w paski od Karl Kani są wielkim hitem wśród fanów mody miejskiej i streetwear!