Schott Parki, kurtki puchowe, kurtki Bombers dla mężczyzn i kobiet

Odkryj nową kolekcję kurtek puchowych, t-shirtów, bluz, bombers i perfecto od Schott NYC. Amerykańska marka lifestyle odzieży w bikerowe wzory, to must-have od wielu lat!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2

Schott NYC, marka odzieży zimowej o silnych korzeniach modowych

Założona w 1913 roku przez braci Schott - Irving i Jacka - w New York, Schott NYC jest znana na całym świecie z tego, że jako pierwsza premier wyprodukowała kurtkę zapinaną na zamek błyskawiczny, tworząc kultową kurtkę motocyklową Perfecto Schott. Znana z tego, że została wykonana ze skóry końskiej i wyposażona w pasek z przodu, a także kieszeń w kształcie litery D, kieszeń na monety z klapką, rękawy zapinane na zamek i paski na ramionach, ta kurtka motocyklowa jest idealnym uzupełnieniem każdej kurtki.Ta klasyczna kurtka motocyklowa była kurtką typu double rider, co oznacza, że część przedniego zamka błyskawicznego znajdowała się kilka centymetrów wewnątrz. Gdy zamek błyskawiczny był rozpięty, tworzyło to uszczelnienie, które zapobiegało przedostawaniu się powietrza podczas jazdy na motocyklu.

Schott NYC - Wzorzec jakości dla kurtek i kurtek puchowych

Projektując również odzież dla armii amerykańskiej podczas II wojny światowej i dla amerykańskich organów ścigania, Schott UK stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektantów dziedzictwa na świecie. Reputację tę wzmacnia fakt, że marka ta regularnie pojawiała się na srebrnym ekranie, w szczególności gdy Marlon Brando port nosił kurtkę Schott w filmie z 1953 roku The Wild One. premier Czarna kurtka motocyklowa stała się synonimem złego nastawienia i została zakazana w wielu amerykańskich szkołach w latach 50-tych.

Wciąż należąca do rodziny Schott, Schott NYC pozostaje wierna swojemu dziedzictwu, produkując większość swoich ubrań w USA.

Schott NYC - Odzież lifestyle lub outdoor z możliwością adaptacji

Najnowsze dodatki do naszej kolekcji, obejmujące jedne z najbardziej poszukiwanych kurtek tego sezonu, z pewnością sprawią, że poczujesz ślinotok. Marka może być używana jako schludny premier element stroju biurowego lub weekendowego. Prezentowane modele obejmują szeroką gamę skórzanych kurtek i płaszczy, w tym sylwetki Perfecto, Nebraska i Four Pocket Field, które nawiązują do przeszłości marki, zachowując jednocześnie współczesną estetykę. Aby uzyskać optymalny efekt, który utrzyma się przez cały sezon, połącz wybrane kurtki ze współczesną marką, taką jak Emporio Armani lub Jack & Joones, aby uzyskać modny wygląd look.