Rains Odzież przeciwdeszczowa dla kobiet i mężczyzn

Znajdź markę odzieżową RAINS na Sneakin.pl. Wodoodporny sprzęt łączący funkcjonalność i modę. Duńska marka na każdą pogodę, zaprojektowana z myślą o zapewnieniu suchości podczas deszczu. Skandynawski design z czystymi, świeżymi sylwetkami. Poznaj nową kolekcję. Odkryj najnowsze modele i kolory ✓ Dostawa rapide i najlepsza cena gwarantowane!
+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący

Rainswspółczesna marka odzieży przeciwdeszczowej

Rains to współczesna marka odzieży przeciwdeszczowej, która tworzy wodoodporne projekty dla obywateli całego świata. Pod wpływem skandynawskiego dziedzictwa, Rains przyjmuje bezkompromisowe podejście do prostoty, która jest tak samo zakorzeniona w funkcjonalności, jak i w stosowności.

Rains Wierzy, że można nosić odpowiednią odzież przeciwdeszczową bez poświęcania przemyślanego projektu i dbałości o szczegóły. Ubrania, torby i akcesoria Rains są zaprojektowane tak, aby wytrzymać żywioły, jednocześnie nadążając za aktualnymi trendami.

Od 2012 roku Rains na nowo definiuje jakość odzieży przeciwdeszczowej. Zaczęło się od inicjatywy reinterpretacji tradycyjnego gumowego mackintosha w nowy sposób. Dziś Rains oferuje również kompletną kolekcję wodoodpornej odzieży, toreb i akcesoriów .

RainsNaszym celem jest tworzenie wysokiej jakości wodoodpornej odzieży, która jest trwała!

Każdy produkt Rains jest tworzony, aby uhonorować i rzucić wyzwanie tradycyjnemu postrzeganiu odzieży przeciwdeszczowej. Oprócz dostarczania wysokiej jakości wodoodpornych produktów, odzież, torby i akcesoria Rains zostały zaprojektowane tak, aby łączyć użyteczność z modą. Pochodząca z Danemark estetyka Rains zawsze zachowuje skandynawski odcień prostoty.

Rains projektuje i produkuje nowoczesną, wygodną odzież przeciwdeszczową. Znakiem rozpoznawczym tej obietnicy jest lekka, ale mocna tkanina poliestrowa wzmocniona elastyczną powłoką poliuretanową. Tkanina jest zgrzewana ultradźwiękowo, co gwarantuje jakość i wodoodporność produktów. Ponadto wszystkie okucia, zamki błyskawiczne i wykończenia są zaprojektowane i wyprodukowane z materiałów zoptymalizowanych pod kątem wilgotnych warunków.