Męskie buty sportowe OTA - Sneakers Ethique

Odkryj kolekcję butów OTA "On The Asphalt". Wytrzymałe sneakers z podeszwami zaprojektowanymi z opon pochodzących z recyklingu. Szeroki wybór rozmiarów i modeli ✓ Dostawa rapide i najlepsza cena gwarantowane!

Nie ma produktów pasujących do wyboru.

OTA "On The Asphalt to zrównoważona i odpowiedzialna marka unisex sneakers. Unikalna podeszwa wykonana jest z przetworzonych opon, które już przejechały globe. Sneaker jest wykonany zgodnie z najwyższymi standardami jakości w warsztacie na Portugal, przy użyciu skóry zItalie. Oto model o minimalistycznym, ponadczasowym designie, który jest piękny, ekologiczny i zrównoważony.

100% europejska produkcja

Marka OTA zdecydowała się na produkcję w Portugal, a dokładniej w warsztacie zlokalizowanym w regionie Guimarães. Celem jest ścisła współpraca z zespołami produkcyjnymi. Wysokie standardy produkcji i wykorzystanie szlachetnych materiałów, takich jak włoska skóra, gwarantują, że buty sneakers OTA są najwyższej jakości. Za tą europejską inicjatywą marka koszykarska chciała zaoferować etyczne trampki, które podkreślałyby ludzki wymiar każdej pary butów.

Wysokiej jakości skórzane buty treningowe

Pragnąc stworzyć zrównoważony model, postawiliśmy na skórę ze względu na jej długą żywotność, a dokładniej na skórę bydlęcą zItalie. Używamy tego materiału do zewnętrznej części buta, ale także do wewnętrznej wyściółki, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość i komfort. Skóra jest przede wszystkim produktem ubocznym przemysłu mięsnego i mleczarskiego, więc tworzenie sneakersów ze skóry jest zgodne z naszym pragnieniem zakotwiczenia marki w recyklingu, ponownym użyciu i odzyskiwaniu odpadów.

Testowanie trenera wykonanego w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu

Inne rozwiązanie przewidziane przez OTA w celu zaoferowania wegańskich i ekologicznie odpowiedzialnych sneakersów jest obecnie testowane. 70% głównego materiału jest wykonane z gumy pochodzącej z recyklingu, w połączeniu z plastikiem pochodzącym z oceanów. Wnętrze buta jest wykonane w całości z plastiku pochodzącego z recyklingu, podobnie jak sznurowadła. Celem jest zaoferowanie wersji buta wykonanej w całości z materiałów pochodzących z recyklingu.