Odzież Under Armour dla mężczyzn i kobiet

Odkryj kolekcję odzieży sportswear Under Armour . Starannie wyselekcjonowane style ✓ Dostawa rapide i najlepsza cena gwarantowana!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Under Armour najlepsza marka odzieżowa sportswear

Under Armour sportswear to marka odzieżowa par excellence. Znana również pod skrótem UA, ta amerykańska firma specjalizuje się w sektorze odzieżowym. Obecnie jej siedziba znajduje się w Baltimore (Maryland, USA).

Firma Under Armour została założona w 1996 roku przez Kevina Planka, byłego gracza futbolu amerykańskiego na Uniwersytecie Maryland, oraz innego byłego sportowca, Kipa Fulksa.

HistoriaUnder Armour zaczyna się od koszulki, zaprojektowanej, aby dać sportowcom niezaprzeczalną przewagę. UA wynalazło bieliznę, która pochłania pot: koszulkę kompresyjną, która odprowadza wilgoć i reguluje temperaturę ciała. Ten prosty pomysł stał się znakiem rozpoznawczymUnder Armour.

Pomysł zaprojektowania koszulki z miękkiego, wygodnego i chłonnego materiału ma zrewolucjonizować odzież sportswear. Dzięki tej nowej oddychającej koszulce sportowcy mogą zachować chłód durant podczas sesji treningowych.

Czy wiesz, żeorigine od nom " Under Armour " (under the armour) wywodzi się z tej nowej koncepcji. Marka jest rozpoznawalna na całym świecie pod logo UA, czyli literami U i A nałożonymi na siebie.

Marka UA zaczęła zdobywać sławę, gdy rozgrywający Jeff George pojawił się na okładce magazynu USA Today w odzieży Under Armour.

Obecnie producent sprzętu sportowego specjalizuje się w sektorze odzieżowym. Jego motto: "I will what I Want" jasno pokazuje jego ambicję: "I will be what I want". Marka UA jest silnie obecna w Stanach Zjednoczonych, gdzie wyposaża wiele drużyn baseballowych i piłkarskich.

Dzięki nowym materiałom zaprojektowanym przez Under Armour, sportowcy zmieniają sposób ubierania się. Innowacja leży u podstaw działalności UA i vision: inspirować, oferując rozwiązania poprawiające wydajność. Rozwiązania, o których do tej pory można było tylko pomarzyć.

Under Armour techniczne i wygodne produkty dla wszystkich sportowców

W 2010 roku marka zajęła drugie miejsce pod względem udziału w rynku w Stanach Zjednoczonych, za Nike, detronizując Adidas i przekraczając miliardowy próg sprzedaży.

Under Armour oferuje szeroką gamę produktów dla wszystkich entuzjastów sportu. Podążając śladami USA, marka UA coraz bardziej rozwija się w Europie. Firma posiada biura na Allemagne, Autriche i Angleterre. Jej wzrost na France jest wykładniczy.

Cele marki Under Armour są proste: UA chce stać się numerem 1 mondial.

Aby to osiągnąć, marka oferuje szeroką gamę artykułów sportowych w różnych dyscyplinach. Asortyment odzieży poszerza się, podobnie jak buty do biegania i fitness.

Produkty Under Armour skierowane są zarówno do mężczyzn, jak i kobiet, nie zapominając o asortymencie dedykowanym dzieciom. Łącząc wydajność z komfortem, flagowymi produktami marki są ubrania przeznaczone do treningu.

Oto 5 najlepszych produktów odzieży sportowej Under Armour:

  1. Spodnie Under Armour Rival Fleece
  2. Kurtka Under Armour bez rękawów ColdGear Reactor Run
  3. Bluza z kapturem Under Armour Rival Fleece Big Logo
  4. Chłopięca koszulka z długim rękawem Under Armour HeatGear
  5. Tank top Under Armour Sportstyle Logo

Odkryj produkty, które są zarówno techniczne, jak i wygodne, idealne do wszystkich sportów i treningów. Pokochasz nowoczesny styl oferowany przez Under Armour, więc nie zwlekaj z odkryciem najnowszej kolekcji odzieży sportswear Under Armour !