Trenerzy Gola

Odkryj kolekcję butów Gola. Nowa kolekcja trampek Lifestyle. Szeroki wybór rozmiarów i modeli ✓ Dostawa rapide i najlepsza cena gwarantowana!
+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Buty Gola: Trampki dla mężczyzn, kobiet i dzieci

Dla przypomnienia, nikt tak naprawdę nie wie, skąd wzięła się nazwa nom tej marki, stworzonej w Angleterre w 1905 roku pod adresem Leicester. Legenda głosi, że jest to anagram słowa "Goal". Czy to czysty przypadek? Nie, ponieważ marka była oficjalnym sponsorem legendarnych drużyn piłkarskich lat 70-tych. Marka Gola zaczęła zdobywać sławę pod koniec lat 60-tych, w szczególności w sporcie, dzięki modelowi Harrier , zaprojektowanemu do squasha, ale bardzo szybko przyjętemu przez ogół społeczeństwa. Gola wkrótce skupiła się na produkcji lekkich butów treningowych do piłki nożnej i rugby.

Gola Angielska marka obuwia, która przemawia do wszystkich pokoleń

Dziś Gola to marka obuwia, która jest zarówno modna, jak i streetwear. marka Gola jest również dobrze znana wśród celebrytów. Brytyjskie gwiazdy, takie jak bracia Gallagher, Robbie Williams i Jude Law, promują markę Gola.

Kolekcja Gola łączy w sobie sportowe wyróżniki bogatego dziedzictwa z nowoczesnymi odniesieniami. Jest to wyraźnie ponadczasowa marka, która przetrwała próbę czasu. Popularne wśród całego pokolenia buty Gola są wygodne i stylowe. Marka jest również bardzo popularna wśród dzieci i juniorów.

Ponad 100 lat po powstaniu, Gola cieszy się reputacją, którą cieszy się dzisiaj. W 2019 roku marka wprowadzi na rynek kolekcję w 100% wegańską, certyfikowaną przez Vegan Society.

Nasza opinia na temat butów Gola

Buty Gola to modele, które są zarówno modne, jak i retro, autentyczne i kreatywne z melange miejskimi wpływami, zachowując jednocześnie sportową stronę, która uczyniła markę sławną. Trenerzy Gola są idealni do noszenia w każdych okolicznościach, szczególnie w trybie lifestyle. Niezależnie od stylu, gustów i pragnień, buty Gola są dostępne w szerokiej gamie kolorów, aby dopasować się do Twojego stroju.

Buty marki Gola oferują niezrównany komfort i charakteryzują się swobodnym designem, który przemawia do szerokiego grona osób.Są niezawodnym wyborem do noszenia na co dzień.