Tealer Kolekcja koszulek i bluz z dziwacznymi nadrukami graficznymi

Odkryj nową kolekcję T-shirtów, bluz i spodni cargo od Tealer. Francuska marka streetwear stała się obowiązkowa. Tealer to marka T-shirtów. Koncepcja jest prosta: DEALER + TEE SHIRT = Tealer!
+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący

Tealer Marka streetwear w France

TEALER a to francuska marka z siedzibą w Paryżu. Całkowicie niezależna od 2012 roku, TEALER jest obecnie najpotężniejszym sprzedawcą detalicznym na francuskim rynku streetwear.
Eksportowana za granicę i do wielu europejskich stolic, Tealer jest dystrybuowana na całym świecie i oczywiście na Sneakin.fr.

Tealer sprzedawca odzieży miejskiej i nietuzinkowej

Czy wiesz, że Tealer to skrót od Tee-shirt Dealer. Slogan tej paryskiej marki brzmi: " Lokalnie uprawiana i niezależna".

Nazywana przez media "królem francuskiego streetwear ", Tealer jest dobrze znana ze swojej kreatywności i szybkości reakcji na ciągle zmieniającym się rynku.

Obecnie Tealer współpracuje ze znanymi artystami i głównymi markami, takimi jak NIKE, G-SHOCK, C LSC L.A, DAUPHIN ROSE, AM APRÈS MINUIT, FILA, V/SUAL. Tealer współpracuje również z artystami ulicznymi, takimi jak Aaron Kai, Yoko Honda i Yeojun Yoon.

Dzięki oszałamiającemu sukcesowi marka przyciągnęła artystów ze świata muzyki, w tym bardzo popularnych Asap Ferg, Rihanna, Wiz Khalifa, SchoolboyQ i Fekky. Marka jest również blisko wielu francuskich raperów i celebrytów, w tym Joey Starr i Oxmo Puccino.

Graficzne nadruki z logo Tealer są dumnie prezentowane na całej gamie bluz, bluz z kapturem, kurtek, t-shirtów i akcesoriów: bobów, czapek i saszetek.

Paryska marka rozwinęła szereg różnych kolaboracji od czasu jej powstania i planuje zwiększyć tę produkcję, aby kontynuować ten trend. Najnowsze kolekcje Tealer: Rick and Morty, Stranger Things, Tealer x Naruto Rameneti wiele innychautres już wkrótce!