The North FaceKurtki, płaszcze i odzież techniczna Outdoor

Odkryj najnowszą kolekcję odzieży technicznej i outdoor od The North Face. Produkty The North Face wykorzystują najnowsze technologie produkcji i innowacyjne tkaniny, aby zagwarantować optymalny komfort. Przeglądaj szeroką gamę męskich kurtek, kurtek puchowych i ocieplanej odzieży w modnych nadrukach i kolorach!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

The North Face wyczynowa marka sportowa Outdoor

The North Face to firma założona przez działacza na rzecz ochrony środowiska Douglasa Tompkinsa, specjalizująca się w odzieży i akcesoriach sportowych, ze szczególnym uwzględnieniem aktywności górskich i trail.

origine M arka nom The North Face opiera się na dwóch elementach: premier to fakt, że północna ściana góry jest zawsze najtrudniejsza do zdobycia. Drugim jest fakt, że pierwszy sklep marki został otwarty w North Beach. Kiedy marka została uruchomiona The North Face, główna siedziba znajdowała się w Berkeley, a produkcja odbywała się na zapleczu.

The North Face Ponad 50 lat poszukiwań i innowacji

Amerykańska marka zyskała sławę w 1968 roku, gwarantując dożywotnią gwarancję na swoje ubrania outdoor. I tak, powinieneś wiedzieć, że The North Face stosuje dożywotnią gwarancję na wszystkie swoje produkty, z następującym uzasadnieniem:

"Przedmiot wysokiej jakości powinien przetrwać całe życie, aby zmniejszyć zużycie i nadać temu sprzętowi niższy ekologiczny empreinte. ".

W 1985 roku kurtka i spodnie Mountain zostały wprowadzone na rynekoutdoor. Oferują one alpinistom i turystom taki sam poziom komfortu i swobody ruchów, jak ich kolegom narciarzom. Każdy element odzieży wykonany jest z materiału GORE-TEX®. Ta premiera oznacza point początek linii produktów ekspedycyjnych opartych na GORE-TEX®, dla optymalnej ochrony przed żywiołami. Była to pierwsza oddychająca tkanina odpowiednia do wszystkich rodzajów warunków pogodowych.

W 1992 roku firma The North Face zaprezentowała kurtkę Nuptse, jeden ze swoich flagowych produktów, który jest nadal w modzie. Nazwa nom tego produktu oznacza "zachodni szczyt " w języku tybetańskim, położony zaledwie 1,6 km na południowy zachód od Mount Everest. Kurtka Nuptse stała się natychmiastowym klasykiem: dzięki innowacyjnej konstrukcji, która ogranicza ruch puchu i zwiększa ciepło, ta emblematyczna kurtka puchowa sprawdza się w najzimniejsze dni.

W 1995 roku The North Face wprowadził Tekware, pierwszą gamę w 100% syntetycznego sprzętu, zaprojektowanego do zintegrowania z systemem warstwowym. E

2013 roku, The North Face wprowadził na rynek ThermoBall™, nowy rodzaj syntetycznej izolacji, która naśladuje skupiska puchu. Kurtki wyposażone w tę technologię stały się modne i weszły do panteonu mitycznych modeli The North Face.

W 2019 roku marka wprowadza na rynek nową technologię FutureLight, zaprojektowaną w celu ochrony przed deszczem i złymi warunkami pogodowymi. Futurelight to wodoodporna i oddychająca odzież wierzchnia zaprojektowana przy użyciu zrównoważonych metod i materiałów pochodzących z recyklingu. Wodoodporna tkanina tworzy nieprzeniknioną barierę przed wilgocią i zapewnia suchość.

The North Face Najmodniejsze zimowe kurtki puchowe i parki

Marka The North Face przywołuje na myśl najzimniejszą i najbardziej bezlitosną stronę gór: The North Face. Na początku lat 80. firma The North Face postanowiła zdywersyfikować swoje produkty i wkroczyć do świata narciarstwa, oferując gamę odzieży technicznej dedykowanej tej dyscyplinie. Marka The North Face® uosabia pasję do sportów outdoorowych i jest znana z serii wysokiej jakości odzieży outdoorowej.

Dziś marka The North Face ubiera zarówno najbardziej doświadczonych alpinistów, jak i bardziej miejskich metropolitów. Do flagowych produktów marki należą dobrze znana męska parka McMurdo , kurtka The North Face Denali oraz kultowa kurtka puchowa The North Face Nupste. Czy wiesz, żeNuptse to nepalski szczyt w regionie Khumbu na południowy zachód od Mount Everest?

Parka McMurdo The North Face dla mężczyzn

Kultowa parka McMurdo 2 The North Face wzięła swoją nazwę nom od antarktycznej stacji badawczej i słusznie, ponieważ nie szczędzi wysiłków, aby chronić Cię przed trudami zimy. Oparta na niektórych elementach naszych kurtek górskich, jest idealnym ubraniem do ochrony przed zimnem, dzięki odpowiedzialnie pozyskiwanemu puchowi o wysokim wypełnieniu i odpinanemu kapturowi obszytemu sztucznym futrem. Co więcej, jest wyposażona w poręczne kieszenie do przechowywania rzeczy w drodze do pracy lub podczas długich spacerów po mieście.

Cechy techniczne kurtki McMurdo The North Face są liczne i zróżnicowane. Wysoce puszysty puch zapewnia ciepło, gdy temperatura spada. Wodoodporna tkanina zapewnia nieprzeniknioną barierę przed wilgocią, zapewniając suchość. Wreszcie,lekkie, oddychające tkaniny pomagają regulować temperaturę ciała i ogólny komfort .

Jeśli chodzi o rozmiary, zalecamy zmniejszenie rozmiaru, ponieważ ten model jest raczej duży. Ta parka The North Face to obowiązkowa odzież TNF, oferująca doskonałą odporność na zimno i doskonałą jakość. Takurtka jest idealna na zimę, lekka, niezwykle wygodna, z bardzo dużymi i praktycznymi kieszeniami.Ciepło zapewniane przez jakość puchu jest wyjątkowe, tak bardzo point, że niektórzy ludzie noszą tylko t-shirt pod kurtką w środku zimy. Czego można chcieć więcej?

Męska kurtka Denali The North Face

Kurtka Denali to kultowy model marki The North Face.Denali została po raz pierwszy zaprojektowana dla wspinaczy w 1989 roku i od tego czasu nie straciła nic ze swoich właściwości! Ten sam design, te same cechy... Kurtka polarowa, która jest tak ciepła jak zawsze, szybko schnie i szybko odprowadza pot. Nowością w tym sezonie jest to, że kurtka Denali 2 The North Face jest wykonana z polaru poliestrowego z recyklingu, zwodoodpornymi panelami na ramionach, klatce piersiowej i kapturze, wystarczająco mocnymi, aby wytrzymać wielokrotny kontakt z plecakiem.Kurtka Denali posiada powłokę hydrofobową. A inteligentnakieszeń na urządzenia elektroniczne pozwala pozostać w kontakcie, gdy jesteś w ruchu.

Czy wiesz, że ten model jest compatible zautres zipp ées The North Face® elementy do nakładania warstwautres, idealny do surfowania wcześnie rano, gdy jest jeszcze zimno. Przykład: Kurtka '94 Mountain Light i kurtka polarowa Denali mogą być zipp łączone razem, aby zapewnić pełną ochronę przed żywiołami.

Kurtka puchowa Nuptse The North Face

Kurtka puchowa Nuptse The North Face to jeden z bestsellerów marki TheNorthFace® i jeden z naszych kultowych projektów, który oferuje styl i funkcjonalność. Bezpośrednio inspirowana naszą słynną gamą kurtek retro Nuptse z 1996 roku i jej wyjątkowo dużym pikowaniem.

Na poziomie technicznym kurtka puchowa Nuptse The North Face jest wysoce izolacyjna dzięki zastosowaniu wysokiej jakości puchu typu high loft. Suszący materiał na rapide odpycha wilgoć na powierzchnię, gdzie odparowuje.

Ta idealna kurtka puchowa ma odpinany kaptur na deszczowe dni i wewnętrzną kieszeń zipp, aby Twoje rzeczy były bezpieczne. Wreszcie, ta odzież może być przechowywana we własnej kieszeni, dzięki czemu możesz podróżować lekko. Jest to bardzo przydatne podczas wędrówek outdoor.

Jak widać, tę kurtkę puchową Nuptse The North Face można połączyć z dowolnym strojem, aby uzyskać klasyczny miejski wygląd retro na look.

Nie czekaj i odkryj naszą szeroką gamę kurtek, kurtek parkowych, płaszczy, wiatrówek, bluz i akcesoriów The North Face, aby wyglądać jak najlepiej zimą i latem.