Plecak Invicta w najlepszej cenie

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący

Invicta Plecak, bagaż i torby

Marka plecaków i bagażu INVICTA prezentuje swoją nową kolekcję. Włoska marka Invicta to przede wszystkim manifestacja pragnienia nowego życia.

Nowa kolekcja SS21 wyraża nową erę dla marki Invicta.

Style i uspokajające elementy, które składają się na rozpoznawalne cechy marki, zostały zaktualizowane. Look i bardziej nowoczesny i współczesny design, dzięki nowej kolekcji plecaków, marka Invicta wzmacnia swój fajny charakter!

Invicta odpowiedzialna ekologicznie marka plecaków

INVICTA nie tylko dąży do nowości i nowoczesności w swoich projektach toreb, ale także robi to z odpowiedzialnym spojrzeniem. Zaangażowana w bardziej zrównoważoną produkcję, INVICTA aktywnie wprowadza zmiany, wykorzystując przyjazne dla środowiska materiały uzyskane w procesie przetwarzania PET.

Kolekcja ICON SS 2021 jest zatem produkowana głównie z tkanin wykonanych w 100% z włókien syntetycznych pochodzących z recyklingu.

Sneakin oferuje szeroką gamę plecaków Invicta. Marka ultra oferuje wytrzymałe, praktyczne i kolorowe torby. Plecaki z Invicta szybko staną się Twoim najlepszym towarzyszem życia.

Asortyment plecaków Invicta Solid

Linia Solid, w wielu wariantach, podkreśla wszechstronność tkaniny Poly 900, która bawi się teksturami i kolorami, dając wyrazistą interpretację historycznych podstaw Europy.

Plecak Invicta - seria Chat

Dzięki plecakowi Chat, Invicta zadbał o tych, którzy na co dzień żyją w mieście, jak prawdziwi miejscy odkrywcy. Praktyczny i niezbędny projekt, z kieszeniami na laptopa i butelkę z wodą, ale z wyrafinowanymi detalami wykonanymi z tkanin uzyskanych z recyklingu PET. Detale takie jak haftowana naszywka nadają plecakowi Chat niepowtarzalny styl, ale prosty design, zgodny z tradycją Invicta. Tradycji zdolnej do odnowy, życia teraźniejszością i patrzenia w przyszłość.