Buty sportowe Diadora dla kobiet, mężczyzn i dzieci

Marka butów Diadora jest dostępna na Sneakin. Znajdź wszystkie najnowsze modele sneakers Diadora w naszym sklepie internetowym: Sneakers Diadora N9002, Diadora Game L Low, Diadora Sport Action i Titan Reborn.

Wszystkie sneakersy Diadora , dla mężczyzn, kobiet i dzieci są dostępne w różnych rozmiarach, wielu kolorach i zawsze w najlepszej cenie!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Trenerzy Diadora Lifestyle : Buty najwyższej jakości

Stworzone dla sportu, ukształtowane przez życie - z ulicą jako naszym placem zabaw. Taka jest filozofia marki sneakers Diadora Lifestyle .

DNA sportu i tradycja włoskiego rzemiosła to cechy charakterystyczne Diadora Lifestyle , definiujące markę, która narodziła się na boisku sportowym, ale znajduje swój naturalny dom na ulicy. Reprezentowanie tego, kim jesteśmy - bez kompromisów - zawsze było sercem świata Diadora Lifestyle , który wyraźnie ma na celu zachęcenie do determinacji, aby być tym, czym autres nie jesteśmy: sobą.

Diadroa Lifestyle, włoska marka z doświadczeniem w sporcie i stylu życia.

Przez 70 lat, know-how ekspertów, ewolucja odzieży i obuwia, łączenie nowoczesnych technologii ultra,esprit innowacji i badań stylistycznych po drodze.

Kolekcje Diadora Lifestyle tchnęły nowe życie w archiwalne produkty, które naznaczyły historię sportu w legendarnych latach 70-tych, 80-tych i 90-tych, tworząc nowe współczesne ikony ulicy.

Nowoczesnalange z streetwear i sportowym DNA, Diadora Sportswear jest skierowana do nowego pokolenia młodych konsumentów poprzez kultowe produkty i oryginalną współpracę z najbardziej wpływowymi projektantami i sklepami trenerskimi na rynku.

Marka Diadora celebruje wyjątkowość i silne cechy osobiste - autentyczność, śmiałość i bezkompromisową odwagę, by być tym, kim się nie jest. autres - oferując produkty, które opowiadają autentyczne historie pełnym pasji młodym mieszkańcom miast, którzy nie boją się być sobą.

Diadora sneakers premium z najnowocześniejszym stylem

Heritage uosabia doskonałość Diadora z wyborem produktów, które są zarówno wyrafinowane, jak i najnowocześniejsze w stylu.
Ekskluzywna jakość Made in Italy, zastosowanie specjalnych zabiegów oraz połączenie technologii i wzornictwaunion to kamienie węgielne marki.

Oprócz bezpośrednich odniesień do emblematycznych produktów z archiwum Diadora, kolekcje są odzwierciedleniem eOprócz bezpośrednich odniesień do kultowych produktów z archiwów, kolekcje są odzwierciedleniem ewolucji smaku i stylu na przestrzeni dziesięcioleci, czego kulminacją jest doskonała synteza innowacji i piękna. Na stronie essence eleganckie, nowoczesne sylwetki oddają hołd wykwintnemu włoskiemu rzemiosłu i nowej, współczesnej koncepcji wyrafinowania.