Bombers Originalmarka modnych kurtek

Odkryj kolekcję kurtek Bombers Original. Amerykańska marka par excellence. Szeroki wybór rozmiarów i modeli ✓ Dostawa rapide i najlepsza cena gwarantowana!
+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Bombers Originalniezbędna marka dla Bombers

Od munduru wojskowego po kurtkę wybieraną przez tęgie głowy, Bomber był nieustannie reinterpretowany, nigdy nie tracąc swojego doskonałego wyglądu. To obowiązek, o którym należy pamiętać, że Bombers Original® met point świętuje od samego początku.

Tytułowa markakurtek lotniczych stała się punktem odniesienia na całym świecie dzięki swoim ponadczasowym i niezbędnym projektom. Marka odzieży i kurtek Bombers Original oferuje doskonały stosunek jakości do ceny. To właśnie sprawia, że jest tak znana na całym świecie.

Bombers OriginalHistoryczna marka dla armii amerykańskiej

Od momentu powstania w latach 50. kultowa kurtka Bombers Original przetrwała próbę czasu. Zaprojektowane bardziej z myślą o potrzebach technicznych niż o stylu, modele "MA-1" i "B15" zostały początkowo opracowane dla pilotów myśliwców w US Navy i Air Force.

Charakterystyka jego genezy: wystarczająco ciepły, aby wytrzymać warunki atmosferyczne zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz nieogrzewanego kokpitu, court, aby nie utrudniać siedzenia wyrzutnikawyrzutnika, wyłożona pomarańczową nylon podszewką, aby ułatwić jej dostrzeżenie w razie wypadku, i wreszcie, co nie mniej ważne, ze słynną zipp kieszenią na rękawie do przechowywania map i długopisów. I to wszystko bez uwzględnienia faktu, że te "kurtki lotnicze" szybko stały się obiektami pożądania na znacznie większą skalę.

Nawet dziś tradycja kurtek lotniczych jest żywa i nadal jest to popularny dodatek modowy dla kilku pokoleń. Popularnośćmodelu Bomber jest nadal bardzo silna. Na stronie point najbardziej rozbieżne kultury są nią zauroczone, czyniąc z niej wyznacznik swojej tożsamości.

Przyjęta zarówno przez modsów, jak i weteranów z Wietnamu, a także najjaśniejsze gwiazdy Hollywood, takie jak James Dean, Tom Cruise w Top Gun i Steve McQueen, kurtka ta trafiła również do hip-hopu dzięki Dr. Dre i 2Pac. Ponadczasowa kurtka, która przetrwa próbę czasu!

Kup kurtkę Bombers Original

Kup kurtkę lotniczą od Bombers Original, a otrzymasz gwarancję opływowego kształtu, pikowanej podszewki, kieszeni zipp na rękawie oraz ściągaczy na mankietach i w talii. Magiczna formuła , która uczyniła ztej kurtki ikonę mody, której Bombers Original ®pozostaje wierna.

Original Men Black

Oryginalna, czysta, oto bomberka, która jest stonowana i prosta, ale wciąż stylowa! Ta męska kurtka jest dostępna w kolorze czarnym, szarym, bordeaux, taupe, czerwonym lub granatowym, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Wyraź swój styl i gust dzięki tej Bombers Original!

Najnowsza kolekcja Bombers Originals

Dziś marka gra uniwersalną kartą, żonglując prostotą i kamuflażem, nylon i aksamitem, ulicznymi kodami i wyrafinowaniem. Marka Bombers Original zmienia się z sezonu na sezon, tworząc ubrania z charakterem, które flirtują z trendami, zachowując jednocześnie tradycyjne detale amerykańskiejodzieży wojskowej i roboczej.Każda kolekcja to mieszanka miłości i doświadczenia, z projektami zaprojektowanymi dla każdego (nawet najmłodszego).

Po raz kolejny w tym sezonie Bombers Original rozszerza swoją ofertę o większość kultowych modeli amerykańskiej armii, w odświeżonych vintage wersjach (kurtki lotnicze, kurtki polowe, kurtki pokładowe, parki itp.), w których materiały i wykończenia zostały przerobione, aby dostosować je do najnowszej mody....), w których materiały i wykończenia są tak wysokiej jakości, jak zawsze. Historia Bombers Original® na tym się nie kończy.

Odkryj i wybierz kurtkę najlepiej dopasowaną do Twojego stylu i skorzystaj z doświadczenia i jakości wzorcowej marki Bombers Original!