Buty Mizuno

Dziś Mizuno jest jednym z najbardziej znanych na świecie producentów sprzętu sportowego. Japońska marka słynie z bardzo wysokiej jakości obuwia running. Ten poziom popytu pozwolił jej stać się punktem odniesienia na całym świecie, kluczowym graczem w świecie sneakers.

Odkryj kolekcję butów MIZUNO. Szeroki wybór rozmiarów i modeli dostępnych w najlepszych cenach!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2

Mizunojapońska marka par excellence

Mizuno to japońska marka sportowa, założona w 1906 roku, która produkuje produkty dla różnych rodzajów sportu, takich jak piłka nożna, golf i lekkoatletyka. Oprócz kolekcji wyczynowych, istnieje wiele edycji Mizuno poświęconych Lifestyle.

Marka Mizuno, z siedzibą pod adresem Osaka, sponsoruje różnych sportowców, takich jak piłkarze Hulk i Keisuke Honda. Jest to jeden z powodów, dla których Mizuno jest jedną z najpopularniejszych marek w Azji.

Sneakers Mizuno Wave Rider 1

W ciągu ostatniego roku, Mizuno wyciągnęła swoje ogromne archiwum, aby powrócić do stylu, który pozostał popularny wśród biegaczy od czasu premiery premier w 1998 roku. Po dwóch dekadach ten sneaker został przywrócony do życia, zachowując swój kultowy kształt z prostymi, świeżymi kolorami, aby objąć styl streetwear.

Mizuno w ostatnich latach mocno powraca do gry w sneakersy, zarówno z nowymi, jak i wznowionymi modelami. Model Mizuno Wave Rider jest jedną z przyjemnych niespodzianek ostatnich sezonów, łącząc zamszową i siateczkową cholewkę z nowym kolorem i charakterystyczną sylwetką Wave Rider 1, aby stworzyć naprawdę wyjątkowe buty. Ostry look dodaje energii temu historycznemu stylowi.

Trener Mizuno Sky Medal S

Trener Mizuno Sky Medal wkracza w teraźniejszość w hołdzie butom z przeszłości: mocno inspirowany wzorami i liniami z lat 90., łączy nowe i vintage w unikalną mieszankęlange, równoważąc sport i styl życia. Kultowa sylwetka, która nie pozostanie niezauważona.

Na Sneakin.co.uk znajdziesz szeroki wybór butów sportowych sneakers i lifestyle dostępnych w różnych kolorach i rozmiarach.